Loading...

زوکربرگ جوان در لیست ثروتمندان جهان

مارک زو کر برگ موسس و مدیر سایت اجتماعی فیس بوک در لیست میلیاردرهای جهان که به تازگی از سوی مجله فوربس منتشر شده جای گرفت. مارک که تنها ۲۶ سال سن بیشتر ندارد به واسطه ایده ناب وی که منجر به خلق محبوب‌ترین شبکه اجتماعی جهان یعنی facebook شد و با دارایی بالغ بر سیزده و نیم میلیارد دلار در این لیست در رتبه پنجاه و دوم ثروتمندان جهان قرار گرفت .وی علاوه بر این به عنوان جوانترین میلیاردر جهان و نیز نوزدهمین فرد ثروتمند امریکا و چهلمین فرد قدرتمند جهان ( البته از حیث مالی ) شناخته می‌شود.رتبه دوم این لیست هم به بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت با ثروت ۵۶ میلیارد دلاری است و همچنین دو مو سس غول جستجوی اینترنتی یعنی سرگی برین و لری پیج ۳۷ ساله با ثروت ۱۹٫۸ میلیارد دلاری که به سبب گوگل بدست آمده در رتبه بیست و چهارم به طور مشترک قرار گرفته‌اند.

از میان کسانی که ثروت خود را از طریق شرکت‌هایی بر پایه و مبنای اینترنت بدست آورده‌اند که در بالا ذکر شد می‌توان از جف بزوس مو سس سایت آمازون نام برد که با ۱۸٫۱ میلیارد دلار ثروت و ۴۷ سال سن در جایگاه سی‌ام قرار گرفته و استیو جابز مدیر اپل که آوازه محصولاتش جهانی است با میزان ۸٫۳ میلیارد دلار رتبه ۱۱۰ این لیست را از آن خود کرده است .

آنچه از این لیست به ذهن متبادر می‌شود این است که امروزه اینترنت بستری بالقوه برای کسب درآمد است تنها باید در زمان مناسب ایده‌ای مناسب داشت و آن را به فعالیت درآورد.

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,209,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: