Loading...

یوتیوبی برای کودکان

تا حالا شاید اسم Kidzui را شنیده باشید. سایتی که اینترنت را در اختیار کودکان قرار می‌دهد. در حقیقت این سایت محیطی فانتزی شبیه به یک مرورگر به کودکان می‌دهد که در آن می‌توانند به کارهای مختلف و جذاب مناسب ردی سنی‌شان بپردازند. مهمترین شعار این سایت امنیت محتوا برای کودکان است. اما مطلبی که امروز قصد بررسی آن را داریم، مربوط به سرویسی است که این سایت جدیداً راه‌اندازی کرده است.

ZuiTube نام سرویس جدید این سایت می‌باشد که همانند سایت یوتیوب ویدئوهایی را برای نمایش در اختیار کودکان قرار می‌دهد. این سایت تمامی ویدئوهای خود را از سایت یوتیوب می آورد با این تفاوت که ابتدا توسط والدین و معلمین مورد بررسی قرار گرفته و فیلتر می‌شوند سپس در سایت وارد می‌شود.

zuitube

ویدئوهای ZuiTube در دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله: کارتون، فیلم، سرگرمی (طنز)، حیوانات و ورزشی قرار می‌گیرند که بالغ بر ۶۰.۰۰۰ ویدئو بر روی ۶۰۰۰ کانال می‌باشند. یکی از ویژگی‌های جذاب این سایت برای کودکان می‌توان به توانایی ساخت کانال و تگ‌گذاری بر روی ویدئوها اشاره کرد. تگ‌هایی که کمک زیادی برای یافتن ویدئوهای مورد نظر می کند.

طراحی این سایت بسیار خلاقانه بوده به نحوی که با گرافیکی بسیار ساده و فانتزی، سعی بر آن شده است که کودکان بتوانند به راحتی در این سایت فعالیت کنند. یکی از ویژگی‌های بارز این سایت، جستجوی آن می‌باشد. ابزارهایی برای این کار نیز تعبیه شده‌است نظیر: غلط یابی کلمات به صورت اتوماتیک و اصلاح آنها، استفاده از سیستم پیشنهاد‌دهی در هنگام جستجو (Suggestions) و امکانات متوع دیگر که دست به دست هم محیطی مناسب برای کودکان را فراهم آورده است.همچنین امکان اشتراک‌گذاری ویدئوها نیز در ZuiTube فراهم می‌باشد.

نحوه استفاده از ZuiTube:

شما می‌توانید علاوه بر استفاده به صورت آنلاین، از طریق نرم افزار این سایت (Web Application) و همچنین افزونه فایرفاکس نیز از از امکانات این سایت استفاده کنید.

دانلود نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز

دانلود نرم افزار برای سیستم عامل مکینتاش

دانلود افزونه برای استفاده در مرورگر فایرفاکس
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 193,698,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: