Loading...

آیا مدل جدید دو هسته‌ای «گالکسی‌اس ۳» با طراحی جدید در راه است!؟

فارنت: مدت زیادی از زمانی که سامسونگ بالاخره پس از سر و صدای فراوان از تلفن همراه گالکسی‌اس ۳ خود رونمایی کرد، نمی‌گذرد و افراد بسیاری نیز وجود داشتند که طراحی پرچمدار کهکشانی‌های سامسونگ را بسیار معمولی و غیرجذاب توصیف می‌کردند. حالا گزارش‌هایی منتشر شده است مبنی بر اینکه این شرکت کره‌ای تصمیم دارد نسخه‌ای متفاوت از این تلفن همراه را برای بستر مخابراتی LTE کشور خود به بازار عرضه کند.

در این نسخه که برای شبکه LTE کشور کره به بازار عرضه خواهد شد، شاهد طراحی متفاوتی از این تلفن همراه خواهیم بود و از گوشه‌های گرد نسخه اولیه خبری نخواهد بود. در نسخه قبلی بسیاری بر این اذعان داشتند که سامسونگ در طراحی گوشی جدید خود برای فرار از دست شکایت‌های گاها غیرمنطقی اپل طراحی ظاهری متفاوتی را برای گوشی جدید خود برگزیده اما اگر این گزارش صحیح باشد شاید باید منتظر حضور اپل و سامسونگ در دادگاهی دیگر باشیم.

در تصویر منتشر شده نسخه اولیه در کنار نسخه جدید شبکه LTE دیده می‌شود و براحتی می‌توان میان آنها مقایسه‌ای بعمل آورد. ظاهرا تفاوت این دو نسخه به ظاهر آنها محدود نمی‌شود و سامسونگ بنابر ادعای مطرح شده در این گزارش‌ها با طرح این موضوع که نسخه جهانی رونمایی شده از گالکسی‌اس ۳ چهار هسته‌ای بوده و با شبکه‌های LTE سازگاری ندارد به طراحی دوباره و دو هسته‌ای کردن نسخه جدید دست زده است.

البته شاید بتوان منتظر تکذیبیه سامسونگ در این خصوص ماند چرا که خود ما هم متوجه برخی نکته‌ها از جمله صفحه نمایش بزرگتر نسخه جدید گلکسی‌آس ۳ شده‌ایم و شاید این نسخه جدید را بتوان سخته و پرداخته یک فتوشاپ‌کار تا حدی ماهر دانست. از این موضوع که بگذریم و اگر فرض را بر صحت این گزارش‌ها بگذاریم، با توجه به تصویر منتشر شده کدامیک از دو نسخه گالکسی‌اس ۳ از لحاظ طراحی بیشتر نظر شما را جلب می‌کنند؟ نسخه ارجینال و اولیه یا نسخه جدید ویژه چشم‌بادامی‌ها!؟

Source: Ubergizmo




لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,209,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: