Loading...

بهترین لوگوهای گوگل که شاید کمتر دیده باشید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی صفحه گوگل رو باز می کنید،لوگوی گوگل رو به یک شکل دیگه ببینید. که گوگل برای تولد شخص یا سالگرد اتفاق و رویدادی مهم  به این ابتکار دست زده است.اما بیایید ببینیم که هر کدام از این لوگوها بیانگر چه رویدادی هستند.

Les Paul

لوگوی زیر که با آیکون گیتار و لوگوی گوگل ادغام شده،مربوط به  Les Paul مخترع گیتار الکتریک است که در سن ۹۵ سالگی در سال ۲۰۰۹ دار فانی را وداع گفت.و به همین مناسبت گوگل  در تاریخ  ۹ ژوئن هر سال به لوگوی خود را به شکل زیر تغییر می دهد.

Pac-Man

یکی از قدیمی ترین و تاریخ ساز ترین محصول در طول تاریخ بازی های ویدئویی پک من است که به بخور بخور معروف است.حتما شما هم این بازی به یاد ماندنی را بازی کرده اید.این بازی ژاپنی در سال ۱۹۸۰ انتشار یافت.اگر دوست دارید می توانید اینجا Pac-Man رو بازی کنید.

 

Buckyball

در روز ۴ سپتامبر ۲۰۱۰ به رسمیت شناخنه شدن کشف مولکولی  کامل از کربن، گوگل با تغییر O دوم این روز را به این کشف اختصاص داده است.

 

Charlie Chaplin

گوگل با ادای احترام به فیلم ستاره ی خاموش چارلی چاپین،۱۲۲ دومین تولد این هنرمند بزرگ را با لوگوی خود یاد آوری کرد و به صورت زیر نمایش داد.

 

Mr Men

جشن ۷۶ سالگی  راجر هارگریوز، نویسنده انگلیسی و تصویرگر که گوگل آن را به تصویر کشیده است.

 

Michael Jackson

این لوگو به مناسب ۵۱ سالگی تولد مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ بر روی صفحه ی گوگل نمایان شد.

Leonardo da Vinci

لوگوی زیر در ۱۵ آوریل سال ۲۰۰۵ به مناسبت تولد داوینچی طراحی شد.

 

Albert Einstein

این لوگو مربوط به انیشتن،انسانی با پیچیده ترین ذهن دنیا می باشد که در ۱۳ مارس سال ۲۰۰۳  که سالروز تولد این چهره علمی است به نمایش در آمد.

Alfred Hitchcock

در ۱۳ آگوست ۲۰۰۳ گوگل با این لوگو به آلفرد هیچکاک روز تولد این کارگردان  و بازیگر بزرگ را تبریک گفت و در این روز در صفحه ی اصلی خود قرار داد.

Pablo Picasso

نقاش، مجسمه ساز و از بنیانگذاران جنبش کوبیسم،پابلو پیکاسو:گوگل در ۲۵ اکبتر ۲۰۰۲ به سبکی هنری منحصر به او قرار داد.

 

این تنها تعدادی از لوگوهایی بود که گوگل به افراد و رویداد های مهم اختصاص داده است و ما در نت ویزارد آنها را به نمایش گذاشتیم.به نظر شما کدام یک از لوگوها از همه جالب تر است؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,458,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: