Loading...

Yahoo! 360 به زودی تعطیل خواهد شد

زمزمه های تعطیلی Yahoo! 360 حدود دو سال بود که به گوش می رسید.اما بعد از خبر های مختلفی که در مورد این سرویس به گوش می رسید ، یاهو در آخرین پست وبلاگ Yahoo! 360 خبر از تعطیلی این سرویس در 13 ماه ژوئيه داده است.

 

yahoo360

یاهو 360 که در ایران نیز طرفدارن خاص خودش را دارد ، قرار بود تا به یکی از سرویس های محبوب وب تبدیل شود که متاسفانه در اکثر نقاط دنیا استقبال خوبی از آن صورت نگرفت.

بر اساس آمار ComScore این سرویس فقط در ایالات متحده 982,000 نفر کاربر داشته است و در کل دنیا 13.9 میلیون کاربر از یاهو 360 استفاده می کنند.

یاهو 360 قصد داشت تا خود را به عنوان یک سرویس اجتماعی آنلاین در کنار سرویس وبلاگ نویسی ، معرفی کند. البته در این راه باید با غول های چون فیس بوک و مای اسپیس و یا سیستم های وبلاگ نویسی نظیر وردپرس مووبل تایپ رقابت می کرد.

یاهو اعلام کرده است که مدت زمان زیادی است که قصد داشته است این سرویس را تعطیل کند ، اما پیدا کردن راه حلی که کاربران 360 بتوانند اطلاعات خودشان از این سرویس منتقل کنند باعث وقفه در تعطیلی 360 شده است.

یاهو دو راه حل را در برابر کاربران 360 قرار داده است ، آنها می توانند به وبلاگ نویسی خود در یاهو ادامه دهند ، این کار توسط ابزار جدیدی که در بخش پروفایل هر کاربر قرار داده شده است ، امکان پذیر است و یا اینکه کاربرانی که می خواهند اطلاعات خود را از یاهو دریافت کنند می توانند با مراجعه به این آدرس اطلاعات خود را دانلود کنند.

یاهو همچنین سرویس دیگری را با نام Mash راه اندازی کرده بود که در پی عدم استقبال کاربران ، آن را نیز سریعا تعطیل کرد.
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 196,125,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: