Loading...

وردپرس.کام رسما IE6 را به گور فرستاد!!

شما رانمی دانم اما من از همان ابتدا هم رابطه خوبی با مرورگر پیش فرض ویندوز یعنی اینترنت اکسپلورر ۶ نداشتم و همیشه آن را معضلی بزرگ برای وب گردی خود می دانستم و با ظهور مرورگر محبوب فایرفاکس کماکان وفاداری خود به این مرورگر را اعلام داشته ام . مرورگر اینترنت اکسپلورر به دلیل اینکه بسیار عالی بود سهم زیادی از بازار را از آن خود نکرده بود بلکه تنها دلیل آن را می توان در اجباری بودن در ویندوز و نیز نبود مرورگری خوب و قابل اعتماد بود حال پس از ظهور مرورگرهایی چون فایرفاکس،اپرا و گوگل کروم قافیه برای این مرورگر قدیمی و یار دیرین بسیاری از کاربران تنگ آمده بطوریکه خود مایکروسافت هم دست از حمایت آن برداشت و پیشنهاد داد تا کاربرانش نسخه آن را به نسخه های بالاتر ارتقاء دهند. البته چنین وضعی هم قابل تصور بود زیرا با پویایی وب و تعریف استانداردهای جدید وب همچون HTML 5  و CSS3  دیگر جایی برای این مرورگر در بین کاربرانی که بخواهند اوج لذت را از وبگردی ببرند نبود.

وردپرس.کام در ارتقاء نسخه جدید خود رسما اعلام کرد دیگر از اینترنت اکسپلورر ۶ پشتیبانی نخواهد کرد و چنانچه وبلاگ نویسی در آن حساب کاربری و وبلاگی دارد ناگزیر است برای استفاده از کنترل پنل جدید آن نسخه مرورگر خود را ارتقاء دهد. این مطلب هم در وبلاگ رسمی وردپرس.کام عنوان شده و هم اینکه چنانچه با این مرورگر به حساب وبلاگ خود در wordpress.com  وارد شوید یک باکس قرمز رنگ حاوی اخطار ظاهر خواهد شد که این مورد را گوشزد می کند. لذا چنانچه شما هم وردپرس.کامی هستید و هنوز از IE6 دست برنداشته اید به ناچار باید یا از وردپرس.کام مهاجرت کنید ( که عقلایی نیست  ) یا مرورگر خود را ارتقاء دهید.

بنا بر آمار منتشره هنوز ۱۱٫۴ درصد کاربران جهان از اینترنت اکسپلورر ۶ استفاده می کنند که بیشتر این کاربران در آسیای شرقی و جنوب شرقی و کشورهایی چون ژاپن ، چین و کره  جنوبی می باشند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,301,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: