Loading...

توییتر فارسی هم آمد !

یکی از مسایلی که برای کاربران شبکه‌های اجتماعی مهم است استفاده از آن شبکه‌ها به صورت زبان محلی است.در این بین،شبکه‌های اجتماعی با توجه به اولویتهای خاصی که دارند،مانند ترافیک بالا از نقاط خاص دنیا ، نظرسنجی‌ها ، درخواست‌ها و… برای راحتی کار کاربران و از دست ندادن آنها،دست به ترجمه ی شبکه به زبان مورد نظر می‌کنند.

twitter farsi توییتر فارسی هم آمد !

در این بین فیسبوک یکی از اولین شبکه‌های اجتماعی دنیا برای احترام به کاربران نقاط مختلف دنیا دست به ترجمه ی سایت به زبان آنها کرد! که زبان فارسی نیز یکی از آنهاست.

در ماه پیش توییتر اطلاعیه ای مبنی بر کمک برای ترجمه ی شبکه،به زبان فارسی داده بود.اما بعد از گذشت یک ماه،توییتر که اولین میکروبلاگ در دنیای مجازی است زبان فارسی را به یکی از زبان‌های اصلی سایت خود اضافه کرده است.شما برای برای فعال سازی زبان فارسی می‌توانید به Settings رفته و از منوی کشویی Language زبان شیرین فارسی را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید!
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,776,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: