Loading...

همراه بانک (Mobile Banking)

یکی از انواع خدمات الکترونیکی که امروزه، بانک‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهند، «بانکداری همراه» یا «موبایل بانکینگ» است. این فناوری، به صاحبان حساب‌های بانکی، این امکان را می‌دهد تا توسط گوشی تلفن همراه خود به حساب بانکی خود دسترسی پیدا کنند و برخی از تراکنش‌های مالی خود را از این طریق به انجام برسانند. بعضی از این تراکنش‌ها به شرح زیر می‌باشند:

پ

  • اطلاع از مانده حساب
  • اطلاع از چند تراکنش آخر حساب
  • انتقال وجه بین حساب‌ها
  • پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن
  • خرید شارژ سیم‌کارت همراه اول و ایرانسل

با اینکه اکثر بانک‌های ایرانی این سرویس را ارائه می‌دهند و با وجود اینکه سرویس‌های ارائه شده، حالت عمومی دارند و اکثر خانوارها به آن‌ها نیازمندند، اما متاسفانه به نظر می‌رسد که اکثر مردم با این سرویس‌ها آشنایی ندارند و یا از آن به طور معمول استفاده نمی‌کنند. توصیه می‌کنم، در صورتی که از همراه بانک استفاده نمی‌کنید، پس از خواندن این خطوط، چند دقیقه از وقت‌تان را جهت نصب و فعال‌سازی نرم افزار همراه بانک صرف نمائید. مطمئن هستم که از این کار هرگز پشیمان نخواهید شد!

برای یافتن نرم افزار موبایل بانکینگ، بانک مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و روی لینک آن کلیک نمائید تا به صفحه بانکداری همراه آن راهنمائی شوید. در این صفحه، علاوه بر نرم افزار مربوطه، راهنمای گام به گام استفاده از نرم افزار را نیز خواهید یافت:

بانک اقتصادنوینبانک پارسیانپست بانکبانک تجارتبانک توسعه صادرات - بانک سپه

بانک سینابانک صادراتبانک صنعت و معدنبانک مسکنبانک ملتبانک ملی

اگر شما خواننده‌ی این خطوط هستید، پس شکی نیست که توانایی استفاده از همراه بانک را نیز دارید. علاوه بر آن از شما انتظار می‌رود که برای داشتن جامعه‌ای پیشرفته‌تر، به گسترش استفاده از این ابزار نوین در میان اطرافیان‌تان بکوشید.
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 187,176,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: