Loading...

با «رسام» گوگل، نمودار بکشید و به اشتراک بگذارید

تفاوتی نمی‌کند که در کدام رشته، مشغول تحصیل باشید، در هر حال در هر شاخه‌ای از دانش، در موارد زیادی نیاز به رسم چارت‌ها و دیاگرام‌ها و طراحی‌هایی داریم. مثلا پزشکی را در نظر بگیرید! در پزشکی انبوهی از الگوریتم‌های تشخیصی و درمانی مختلف وجود دارد که یادگیری آنها نیاز به تکرار و تجربه بالینی فراوان دارد. به احتمال فراوان در رشته‌های دیگر هم، مسئله به همین منوال است.

مدتی است که سرویس اسناد گوگل یا Google docs، این امکان را فراهم آورده است که هر کاربر این سرویس به سادگی و به صورت آنلاین، چارت های مورد نیاز خود را در کمترین زمان رسم کند و با دیگران به اشتراک بگذارد.

این ویژگی Google drawings نام دارد. برای رفتن به این قسمت، بعد از اینکه وارد Google docs شدید، Create new را بزنید و بعد روی Drawings کلیک کنید.

به علاوه ویژگی جالب دیگر این است که می‌توانید چارت‌های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و اصلا از آنها بخواهید که به صورت مشترک و در یک زمان روی اسناد با هم کار کنید!

پیشنهاد می‌کنم برای یک بار هم شده با سرویس «رسام» گوگل، چارتی بیافرینید، با این کار هم تمرینی برای ایجاد چارت به صورت آنلاین کرده‌اید و هم چارت برای مدت زیادی در حافظه‌تان ثبت می‌شود.

این هم نخستین تمرین من، در مورد برخورد با بیماری که ندول تیروئید دارد:

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,186,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: