Loading...

طراحان وبسایت تنها به پنج ثانیه از زمان شما نیاز دارند

یکی از مهمترین چیزهایی که هر طراح وب باید به آن توجه کند واکنشی است که بینندگان و کاربران آن وبسایت از خود نشان می‌دهند. این فیدبک‌ها به خوبی می‌تواند طراح را از نقاط قوت و ضعف طرح خود باخبر سازد و به او در کشف ایراداتش کمک بسیار زیادی می‌کند.
اما یک طراح چگونه می‌تواند طرح خود را در معرض قضاوت و نظر کاربران عام قرار دهد؟ اگر شما طراح وب باشید ممکن است طرح خود را قبل از آنکه نهایی شود به چند نفر نشان بدهید و نظرشان را در مورد رنگ‌بندی، موقعیت‌ المان‌های مختلف و موارد دیگر جویا شوید. اما با توجه به آنکه این امر سلیقه‌ای است خیلی سخت می‌توانید مطمئن شوید که کارتان را درست انجام داده‌اید و نتیجه مورد رضایت عموم کاربران قرار خواهد گرفت یا خیر. مضاف بر اینکه شاید دوستان شما مواردی را به دلیل برخی ملاحظات به شما نگویند.


وبسایتی که امروز آن را به شما معرفی می‌کنم  با روشی جالب سعی می‌کند تا کار شما را در این مورد به عنوان یک طراح وب تا حد زیادی ساده کند. با کمک Five second Test قادر هستید به آسانی تاثیر طراحی‌های خود را متوجه شده و به نقاط ضعف و قوت آنها پی ببرید و البته همانطور که از اسم سرویس هم مشخص است این کار تنها ۵ ثانیه زمان می‌برد. روش کار به این صورت است که شما تصویری از طراحی خود را در سایت آپلود می‌کنید و مدل تست طراحی را از بین دو مورد زیر انتخاب می‌نمایید :
تست حافظه – که در این مورد شما به هر آزمایش‌کننده پنج ثانیه فرصت می‌دهید تا به طراحی شما نگاه کند و آنگاه از او می‌خواهید تا المان‌های مشخصی که در ذهنش مانده است را به شما اعلام کند.
تست کلیک - در این مورد هم شما پنج ثانیه به آزمایش‌کننده فرصت می‌دهید تا المان‌های خاصی از طراحی شما را پیدا و بر روی آنها کلیک نماید.
پس از ایجاد یک آزمایش لینکی به شما داده می‌شود که می‌توانید آن را در اختیار دوستان‌تان قرار داده تا پس از انجام تست نظرشان برای شما ارسال شود. همچنین بازدیدکنندگان سایت در صفحه اول نیز می‌توانند به صورت تصادفی در آزمایشات شرکت کنند که در این صورت می‌توانید به تست شدن طراحی‌تان توسط افراد دیگر هم امیدوار باشید.استفاده از این سرویس رایگان بوده و در سرویس پولی این سایت همچنین می‌توانید از کاربران بخواهید به سوالات شما در مورد طرح سایت پاسخ دهند.
اگر طراح سایت هستید احتمالا این سایت برای شما مفید واقع خواهد شد و اگر طراح نیستید می‌توانید مانند ۱۳۷۴۰۳ نفری که تاکنون در این آزمایشات شرکت کرده‌ند از کمک به طراحان سایت لذت ببرید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,304,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: