Loading...

نان گرم را از نانوای دیجیتال بخرید

digi-bred.jpg

یک مرد مبتکر آمريکايی به نام آقای ديويد لبو ويتز که در فرانسه زندگی می کند، یک ماشين فروش خودکار تمام اتوماتیک ساخته است که کار یک نانوایی را انجام میدهد.

اين ماشین فروش خودکار به کمک يک صفحه نمايشگر تمام لمسی دریافت سفارش نان و همچنین مراحل دریافت پول و تحويل نان به مشتری را بر عهده دارد. پس از انتخاب نان، وجه نقد به صورت سکه به ماشين پرداخت می شود. يک دقیقه زمان لازم است تا نان طبخ شود. 30 ثانيه نیز جهت خنک شدن و خارج شدن بخار اضافی از نان در نظر گرفته شده است. این ماشین قبل از سرد شدن کامل، نان گرم و با حرارت ملايم به مشتری تحویل می دهد.

کل زمان خرید نان در مدتی کمتر از 2 دقيقه انجام می شود. این دستگاه حتی به مشتری اجازه می دهد که از مواد اوليه استفاده شده در نان خود نيز مطلع شود.

نمی توان در مورد کيفيت نانی که این ماشين فروش خودکار تحویل می دهد در مقایسه با کار آقای نانوا نظری داد. اما دردسر ایستادن در صف را ندارد و وجود یکی از اين ماشین ها برای ساکنين آپارتمان ها جهت خوردن یک صبحانه فوری البته با نان گرم و تازه بسيار مفید واقع میشود.

 boingboing
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,278,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: