Loading...

شرکت Rovio در حال ساخت محصولی برای جایگزینی پرندگان خشمگین

بازی پرندگان خشمگین در این چند ماه اخیر در بین تمامی جهانیان مخاطب پیدا کرده و شاهکاری را ساخته که ما تا به حال از زمان بازی هایی مانند : تتریس ، پک من و ماریو چنین محبوبیتی را ندیده ایم.

به گزارش ورد آی تی ,  بعد از این محبوبیت شرکت سازنده بازی ، روویو از تمامی روش ها و شیوه استفاده کرد تا بتواند تا جایی که امکان دارد از این عنوان پول به جیب بزند . کارهایی مانند : ایجاد این بازی برای پلتفرم های مختلف و عرضه سری های مختلف و حتی پخش عروسک های پرندگان خشمگین ,  و تا زمانی که سری های پرندگان خشمگین ادامه دارد و شرکت سازنده این را اثری مفید میخواند نیز ادامه خواهد داشت . تا کنون از شرکت به جز پرندگان خشمگین محصولی بیرون نیامده , اما وقتی که سود بخشی این بازی تمام شود مطمئنا این شرکت به فکر ساخت بازی جدید می افتد. حال مثل این که این اتفاق در حال رخ دادن است. چندی پیش مایکل هد ، یکی از صاحبان شرکت روویو اعلام کرد که آنها در حال ساخت بازی جدیدی هستند ، اما این بازی هنوز نامی ندارد و مطمئنا در این چند ماه اخیر وارد بازار میشود.هیچ اطلاعات خاصی از بازی بیرون نیامده اما از شکل قضیه معلوم است که این بازی در حد بازی پرندگان خشمیگن نخواهد بود و چنان موفقیت تجاری را به همراه نخواهد داشت.

البته هنوز جای شانس برای بازی جدید این شرکت هست ، اما بازی پرندگان خشمگین پدیده ای در یک نسل بود و شرکت روویو آنقدر به این بازی اطمینان دارد که آن را با رده سنی ای بسیار بالا از آن یاد می کند . ما همچنان هم منتظر این بازی خواهیم ماند و امیدواریم که شاهکای مانند پرندگان خشمگین وارد بازار شود .

منبع : Phonearena 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,304,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: