Loading...

آموزش تایپ ۱۰ انگشتی

چه شاغل باشید چه دانشجو کم و بیش با کامپیوتر سر و کار دارید،از نامه های اداری و ایمیل های کاری بگیر تا پروژه ها و پایان نامه های درسی. سخت ترین قسمت کار تایپ کردن محتواست برای شمایی که سرعت تایپتون بالا نیست،به اصطلاح تایپ ۱۰ انگشتی بلد نیستید. برای امروز می خوام سایتی رو معرفی کنم که با وقت گذاشتن و تمرین در این سایت به راحتی می توانید نه تنها به زبان انگلیسی و فارسی بلکه به زبان های دیگری که استفاده می کنید تسلط تایپ ۱۰ انگشتی پیدا کنید.

نحوه ی کار با این سایت راحت است،فقط کافیه که وارد سایت شوید ، بعد از ورود به سایت به یک سری لغات انگلیسی بر میخوردید که با تایپ کردن توی کادر تایمری برای شما پیدا خواهد شد که باید در یک دقیقه کلمات را تایپ کنید.

تایپ سریع

بعد از آن به شما تعداد لغاتی که در یک دقیقه تایپ کردید بعلاوه ی کلمه های غلط و تعداد حرف هایی که تایپ کردید را نشان خواهد داد.

تایپ 10 انگشتی

البته شما می توانید با استفاده از منوی بالا سمت راست زبان خود را عوض کنید و بطور مثال زبان فارسی را قرار دهید.

تایپ ده انگشتی

این روش یکی از بهترین راه های آموزش تایپ ۱۰ انگشتی هست که بطور رایگان در اینترنت عرضه شده.شما با تمرین روی این کلمات بعد از مدتی می توانید تعداد لغت هایی بسیاری را در یک دقیقه تایپ کنید و باعث میشود ناخداگاه سرعت تایپ شما بالا برود و به تایپ ۱۰ انگشتی تسلط پیدا کنید.

البته بخش رقابتی هم در سایت وجود دارد که می توانید با دیگران به رقابت بپردازید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,570,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: