Loading...

حذف یکباره تمامی توییت‌ها بدون حذف شناسه توییتر

دلایل مختلفی ممکنه به وجود بیاد که یک فرد به یکباره قصد حذف تمامی توییت‌های خود را داشته باشد.

اصولا در اینگونه موارد تنها راه حل سریعی که به ذهن افراد خطور میکنه حذف اکانت توییتر و ساختن مجدد همان اکانت هست!

اما این روش معایب بزرگی داره:

اول اینکه ممکن است بعد از حذف شناسه توییتری‌تان بلافاصله شخص دیگری همان ID مورد نظر را در توییتر به نام خود ثبت کند!  لذا باید دقت داشته باشید که با حذف اکانت توییتر ممکن است آن اکانت را برای همیشه از دست بدهید و فرد دیگری مالک شناسه همیشگی شما شود! اکانتی که سالها با آن توییت کرده‌اید و دوستانتان شما را با آن شناسه در توییتر می‌شناخته اند… حتی تصور وقوع این بدشانسی هم عذاب آور خواهد بود!

مشکل اساسی دیگری که با حذف اکانت توییتر به وجود می‌آید حذف تمامی دوستانی است که توییت‌های آنها را دنبال می‌کردید و همچنین حذف اتوماتیک شناسه توییتری شما از لیست کسانی است که شما را در توییتر دنبال می‌کردند. قطعا تا مدتها خیلی از دوستانتان حتی متوجه این موضوع که شما از لیست دنبال‌کنندگانشان حذف شده‌اید مطلع نخواهند شد…

پس چه باید کرد؟

چطوره وارد اکانت توییتر خود شوید و به صورت دستی و یک به یک اقدام به حذف توییت‌های قبلی خود کنید ؟!
فکر می‌کنید پاک کردن یک به یک هزاران توییت  آن هم با سرعت اینترنت موجود در ایران چه مقدار زمان می‌گیرد ؟ یک ساعت؟ دو ساعت ؟ یک روز؟ یک هفته؟

اما راه بهتری هم هست … Twit Wipe برای همین منظور ساخته شده است.

 

برای شروع وارد سایت TwitWipe شده و با کلیک بر روی دکمه Sign in using Twitter و وارد کردن مشخصات توییتر خود وارد TwitWipe خواهید شد .

سپس برای حذف یکباره توییت‌هایتان  بر روی Start Wiping کلیک کنید . بیاد داشته باشید پس از حذف توییت‌هایتان امکان برگشت توییت‌های حذف شده وجود نخواهد داشت.

خب حالا کافی است چند دقیقه منتظر بمانید تا TwitWipe  همه توییت‌های قدیمی شما را پاک کند.

بعد از پایان عملیات می‌توانید مجددا ارسال توییت‌های خود را از سر بگیرید و مطمئن باشید تمامی افرادی که توییت‌هایتان را دنبال می‌کردند توییت های جدید شما را می‌بینند و شما نیز توییت های دوستانی را که دنبال می‌کردید همچنان مشاهده خواهید کرد .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,887,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: