Loading...

با این گجت هر لپ‌تابی را ۳ بعدی کنید!

فارنت:فن آوری ۳ بعدی بدون احتیاج به عینک برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ به بازار راه یافت و این اواخر نیز به صورت بسیار جمع و جور در نمایشگر دوربین‌های ۳ بعدی و همچنین قاب‌های عکس دیجیتال بکار رفته است ولی بسیاری از کاربران آن را در تلفن‌های همراه ۳ بعدی و کنسول پرتابل جدید نینتندو یعنی ۳DS مشاهده کرده‌اند ولی همچنان زمان آمدن این فناوری به رایانه‌های شخصی  و لپ تاب‌ها با قیمت ارزان در پرده ابهام بود.

شرکتی به نام Spatial View به چنین آرزویی جامه عمل پوشانیده است و با عرضه ۳DeeScreen که ترکیبی از فیلترهای مرکب و لنز عدسی است لپ تاب شما را به یک نمایشگر ۳ بعدی بدون احتیاج به عینک تبدیل می‌کند.

در واقع این گجت دارای همان تکنولوژی شناخته شده ۳D autostereoscopic است و دارای آینه‌های بسیار کوچک برای ایجاد تصور عمق است و در حال حاضر تنها یک نسخه از ۳DeeScreen و متناسب با صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی لپ تاب عرضه شده است.

ایرن پتلسکی مدیر این شرکت در این مورد می‌گوید:”هدف ما ارائه تجربه برتر ۳ بعدی برای طیف بسیار وسیعی از کاربران با یک قیمت بسیار معقول است”.

این شرکت اعلام کرده است که اندازه های مختلف صفحه نمایش را برای رایانه‌های شخصی و لپ تاب‌ها به زودی روانه بازار خواهد کرد.

Source: slashgear
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,782,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: