Loading...

ترقی هشت درصدی بازدیدکنندگان بینگ در یک ماه اول

مایکروسافت قطعاً در حال حاضر از بینگ خود لذت میبرد.طبق آمار جدید منتشر شده -توسط خود مایکروسافت- برای آمار موتور جستجوی بینگ میبینیم که بینگ همزمان با موتورهای جستجوی دیگر در حال پیشرفت است.

http://images.pcworld.com/news/graphics/165749-slide-0-bing-google-yahoo_slide.jpg

بینگ توانسته در ماه ژوئن در تعداد بازدیدکنندگان یکتای خود ۸ درصد ترقی کند.این در حالی است که این آمار بسیار خوبی (نسبت به تلاش‌های قبلی مایکروسافت؛Live) است.وبلاگ بینگ در این باره نوشته‌است:

بررسی‌های ما نشان می‌دهد در ماه ژوئن بازدیدکنندگان بینگ هشت درصد پیشرفت داشته است‬ و این شاخص خوبی است برای اینکه بفهمیم شما بینگ را امتحان کرده اید و معنی این گسترش یافتن است.و همچنین دیدیم که متوجه تعداد افرادی که «بینگ را توصیه میکنند» در ماه آغاز شدیم.

یک رشد ۸ درصدی برای افزایش ترافیک جستجو عددی معنی‌دار و مهم است و همانطور که در گزارش‌های سایت‌های مختلف درباره شروع خوب بینگ خواندیم باید بدانیم که این تازه شروعی برای این غول ِ تازه مایکروسافت است.

بینگ سومین تلاش مایکروسافت برای به چالش کشیدن گوگل است که در یک ماه اول به نظر دارای رشد خوبی بوده،در رابطه با آن در اینجا بخوانید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,188,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: