Loading...

مدیریت و آنالیز فضای هارد با نرم افزار Disk Space Fan !

شاید برای شما هم پیش آمده باشه (!) که نیاز به فضای خالی روی هاردتان داشتید اما با تعجب دیدید که روی هاردتان فضای خالی وجود ندارد. شاید دوست داشته باشید که بدانید این فضا توسط چه برنامه هایی اشغال شده است. Disk Space Fan نرم افزاری است که هارد شما را آنالیز کرده و اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار می دهد که در این پست بیشتر با این نرم افزار آشنا می شویم.

Disk Space Fan یک نرم افزار سبک و کم حجم بوده که پس از نصب و اجرای آن در صفحه اول برنامه شما با فضاهای خالی و پر هارد خود مواجه خواهید شد.

اما در بخش دیگر این نرم افزار می توانید درایوهای خود را اسکن کرده تا متوجه شوید بیشترین فضای اشغال شده روی هارد شما توسط چه برنامه و فایل هایی است.ضمنا با کلیک بر روی هر بخش می توانید از ریز جزئیات آن بخش آگاه شوید. این نرم افزار را می توانید از اینجا دانلود کنید.
نظرات

 

 • سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/7391
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی
 • نرم افزار خوبی بود ، مرسی :)
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,247,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: