Loading...

اولین SSD یک ترابایتی !

مطمئنم که شما هم راجع به هاردهای جدید چیزهایی شنیدید، اما این هاردهای جامد واقعا عالی هستند.مصرف برق کمتر، اشغال فضای کمتر و سرعت برجسته ی بالا. متاسفانه تصمیم گرفته شد که با ظرفیت های کمتری وارد بازار شوند، که دلیل کمبود فضای ذخیره ی Macbook Air نیز همین است. اما این وضعیت پایدار نمی ماند.


OCZ Octane SATA 3 اولین SSD یک ترابایتی !

OCZ  اولین SSD جهان با ظرفیت یک ترابایت را معرفی کرده است. و به نظر می رسد که این هارد ویژگی های منحصر به فردی دارد:

کنترل Indilin Everest که دارای ذخیره گاه DRAM 512 مگی می باشد، دارای SATA 3.0 با سرعت خواندن اطلاعات ۵۶۰ مگابایت در ثانیه و سرعت رایت ۴۰۰ مگابایت در ثانیه، و SATA 2.0 با سرعت های ۲۷۵ و ۲۶۵ مگابایت در ثانیه به ترتیب برای خواندن و رایت اطلاعات.

البته هر وقت درباره ی محصولی صحبت می کنیم که بازار را تکان داده است، باید انتظار داشته باشیم که کیف پولمان را نیز تکانی بدهد !

اگرچه هنوز هیچ قیمت رسمی ای برای این درایوها اعلام نشده است، می توان انتظار داشت که حدود ۱٫۲۰ دلار برای هر گیگ قیمت داشته باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,241,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: