Loading...

عکاسی با انگشت

از ابتدای اختراع دوربین عکاسی تا به امروز عکس گرفتن یکی از کارهای جذاب و مورد علاقه بوده و اغلب مردم کم یا زیاد از گرفتن عکس خوششان می آید ، حال با ورود موبایل های دوربین دار خصوصا تلفن های هوشمند نظیر آیفون عکاسی راحت تر و دردسترس تر شده است .

این ایده عکاسی روی هوا است ، عکاسی بدون دوربین ! فقط کافی است ژست عکاسی بگیرید  .

 

این ایده یک دوربین دو تکه است که باید آنرا مانند انگشتر در انگشت کنید ، یک قسمت آن لنز و چشم دوربین است که در انگشت شست قرار می گیرد و تکه دوم در انگشت اشاره قرار می گیرد که در واقع کلید فرمان است و به وسیله آن دستور گرفتن عکس صادر می شود .

برای گرفتن عکس با این دوربین کافی است مانند هنگامی که یک دوربین در دست دارید دستتان را مقابل سوژه گرفته و انگشت اشاره را به سمت پایین خم کنید ! بله به همین راحتی و فقط با یک ژست هنری عکس گرفته اید ، برای گرفتن فیلم و ویدئو هم باید انگشت اشاره را بیشتر هم کنید و به انگشت شست برسانید و یک دایره را با انگشتانتان بسازید .

این دوربین تصاویر را بوسیله ارتباط بلوتوث در موبایل شما ذخیره می کند و شما می توانید برای تماشای عکس ها به گالری تصاویر موبایل خود مراجعه کنید .

این ایده air clicker نام دارد و طراح خوش ذوق آن Yeon Su Kim می باشد .

شاید برخی ایده ها در ابتدا کمی دور از ذهن به نظر برسد اما در واقع همین ایده های باورنکردنی انگیزه ای است برای اینکه انسان تلاش کند تا غیر ممکن را ممکن کند ، شاید اگر کسی روزی ایده و آرزوی پرواز نمی کرد انسان هیج وقت برای پرواز تلاش نمی کرد ، پس بیایید خلاق فکر کنیم حتی ایده های غیر ممکن را جدی بگیریم ، روی آن فکر کنیم و برای تحقق بهترین ایده هایمان تلاش کنیم ، همه ما ایده هایی برای بهتر شدن زندگی داریم کافی است کمی به ایده هایمان اهمیت بدهیم همین .

 

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,984,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: