Loading...

میلیون ها کیبورد در یکی

تحول در دنیای فناوری اطلاعات ثانیه به ثانیه اتفاق می افتد و حالا نوبت به کیبورد با همان صفحه کلید رسیده است .

با دیدن این ایده متوجه می شویم که صفحه کلید های ما چقدر بی روح و یکنواحت هستند و نیاز مبرمی به این ایده پیدا خواهیم کرد !

 

با این وسیله می توانیم کلید های روی صفحه کلید را برنامه ریزی و آنها را به شکل دلخواه خود در بیاوریم ، این امکان را داریم که تصویر روی کلید را طبق سلیقه و نیاز ( هر روز ! ) عوض کنیم ؛ جالب تر این است که می شود از تصاویر متحرک نیز برای اینکار استفاده کرد .

برای این صفحه کلید می توانیم حالت های مختلفی را تنظیم کنیم و در واقع محیط های گوناگونی را تعریف کنیم که با تعویض آنها شکل کلید ها تغییر کند مثلا برای زبان های مختلف حروف الفبا تغییر کند و یا برای کار با هر نرم افزار و میانبرهای آن ، کلید ها را به شکل دلخواه و کاربردی تر درست کنیم .

در این کیبورد یک صفحه نمایش هم قرار دارد که می تواند اطلاعات مورد نظر شما را روی صفحه کلید نمایش دهد ، برای مثال عکس های مورد علاقه شما ، موسیقی در حال پخش ، وضعیت آب و هوا و یا تیتر آخرین اخبار روز و …

این ایده توسط Art Lebedev Studio طراحی شده است .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,985,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: