Loading...

معرفی هفته: یک سال پیش مشغول به انجام چه کاری بودید؟

خیلی از ما در طول روز مدت زیادی را با اینترنت سر و کار داریم. توییت می‌کنیم، برای وبلاگ دوست خود کامنت می‌گذاریم، به فیس‌بوک سری می‌زنیم عکسی را در اینستاگرام آپلود می‌کنیم. همه این‌ها ممکن است جزء کارهای روزمره خیلی از ما باشد که تبدیل به یکی از عادات روزمره ما شده است. اما با توجه به همه این‌ها، شاید بدمان نیاید که بدانیم یک سال قبل، در چنین روز مشابهی مشغول به انجام چه کاری بوده‌ایم.

Timehop

سرویس Timehope دقیقا همین کار را برای ما انجام می‌دهد. در واقع شما با متصل کردن اکانت‌های توییتر، فیس‌بوک، Foursquare و اینستاگرام به Timehope به او می‌گویید که کارهای انجام شده یک سال قبل خود را برای‌تان ایمیل کند. Timehope نیز این این کار را صبح به صبح در صورتی که اطلاعات ثبت شده‌ای در یکی از سرویس‌ها در سال قبل داشته باشید برای شما ارسال می‌کند تا روزتان را با کلی خاطره آغاز کنید!

Timehop

استفاده از این سرویسرایگان است و تنها کافی است که اکانت‌های مد نظر خود را به آن اضافه کنید و بقیه کارها را به عهده Timehope بگذارید تا صبح فردا در ایمیل خود لیستی از فعالیت‌های یک سال گذشته خود را مشاهده کنید!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 187,175,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: