Loading...

بزرگترین تلویزیون سه بعدی ۸۴ اینچی LG

Http://NetWizard.ir

شرکت LG قرار است در نمایشگاه CES 2012 در لاس وگاس از بزرگترین تلویزیون سه بعدی ۸۴ اینچی پرده برداری کند . این تلویزیون با تلفیق فناوری های Smart TV ، تکنولوژی industry-leading 3D همراه با UD display برای استفاده خانگی ایجاد شده است . این تلویزیون که به اختصار به آن ۳D UD TV گفته میشود ، توانایی پخش تصاویر با ۸ میلیون پیکسل در رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ را دارا می باشد .

 

تلویزیون ۳D UD TV با طراحی باریک و دارای گودیدر پشت خود ، تلاش مضاعفی در جلب مشتری داشته است . خروجی های صدای این تلویزیون نیز از نوع سه بعدی با عمق صداییواقعی میباشد .به این مشخصات امکان استفاده از برنامه های  قابل نصب بر روی این تلویزیون از طریق اینترنت و تماشای فیلم های موجود بر روی فروشگاه LG را نیز اضافه کنید . توانایی خارق العاده دیگر این تلویزیون ، دریافت دستورات صوتی بصورت هوشمند می باشد .

منبع 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 174,788,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: