Loading...

استفاده بیشتر، انرژی کمتر

گوشی‌های هوشمند امروزی چیزی کمتر از کامپیوتر ندارند. قابلیت اتصال به اینترنت، برخورداری از سیستم‌عامل، برنامه‌های تولیدی، نرم‌افزار و سخت‌افزارهای و در نهایت نظیر آنچه در لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی خود دارید نیز با تلفن همراهتان در دسترس است. با اینکه گوشی‌های هوشمند امکانات زیادی در اختیار ما قرار می‌دهند، اما انرژی بیشتری مصرف می‌کنند. آیا می‌دانستید که اگر باتری گوشی شما پر باشد، اما هنوز به شارژر متصل باشد، باز هم انرژی را از منبع دریافت می‌کند؟ در صنعت موبایل، به این عمل حالت عدم بارگذاری یا ‘no-load mode’ می‌گویند.

شارژ هوشمندانه‌تر
در ماه مه سال ۲۰۰۷، نوکیا برای اولین بار در گوشی‌های خود، هشدار “جدا کردن شارژر از پریز برق” را برای آگاه کردن مردم اضافه کرد.
هم اکنون گوشی‌های نوکیا حالت ذخیره انرژی در حالت استندبای یا power-saving standby mode دارند که به شما کمک می‌کند انرژی گوشی را ذخیره کنید. افزون بر این، ما با بهترین رو‌ش‌ها برای استفاده از منابع انرژی جدید را تحقیق و تجربه کرده‌ایم. منظور ما دقیقا همان انرژی خورشیدی است.

انرژی شما
با رعایت این چند نکته، می‌توانید انرژی که گوشی شما مصرف می‌کند را کاهش دهید.

• کاهش روشنی صفحه‌نمایش= ۱۵ درصد صرفه‌جویی
• بستن برنامه‌هایی که استفاده نمی‌شوند= ۳۰ درصد صرفه‌جویی
• کاهش دفعات آپدیت مرورگر = ۳۰ درصد صرفه‌جویی
• کاهش دفعات آپدیت ایمیل= ۱۵ درصد صرفه‌جویی
• خاموش کردن Wi-Fi در صورت عدم نیاز= ۱۰ درصد صرفه‌جویی
• خاموش کردن بلوتوث در صورت عدم نیاز = ۱۰ درصد صرفه‌جویی
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,982,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: