Loading...

دو نکته در مورد گوگل ریدر

قابلیت جدید گوگل ریدر

شما به وسیله فناوری RSS می توانید آخرین تغییرات و بروز رسانی های یک وب‌سایت را بدون مراجعه مستقیم به سایت و از طریق فیدخوان‌های مختلف دنبال کنید. اما این در صورتی است که صفحه اینترنتی مورد نظر حتماً  دارای خوراک RSS باشد و فیدخوان بتواند از این طریق شما را مشترک آن صفحه کند. قابلیت جدید گوگل ریدر این امکان را به شما می‌دهد که مشترک هر گونه وب‌سایت و یا صفحه اینترنتی دلخواه شوید، حتی اگر صفحه مورد نظر دارای خوراک ‌RSS نباشد! بنابراین هنگامی که شما یک آدرس اینترنتی را در “Add a subscription”  وارد می‌کنید اگر گوگل ریدر نتواند آدرس خوراک صفحه را برای شما پیدا کند به شما پیشنهاد می‌کند که خودتان یک فید سفارشی بسازید و بتوانید آخرین آپدیت‌ها و تغییرات آن صفحه را مشاهده کنید!

سرویس‌های دیگری نیز مثل ‌FeedYes وجود دارند که به‌ وسیله آن می‌توان برای صفحاتی که دارای خوراک RSS نمی‌باشند، فید سفارشی ساخت.

حل یک مشکل عذاب‌آور در گوگل ریدر

برای همه شما پیش آمده که روی یک فید در گوگل ریدر کلیک می‌کنید و آن فید پر از عکس‌های حجیم است و مدت زیادی طول می‌کشد تا همه آن‌ها لود شوند. بنابراین خسته می‌شوید و روی یک فید دیگر کلیک می‌کنید اما متوجه می‌شوید که گوگل ریدر هم‌چنان مشغول بارگذاری عکس‌ها و اطلاعات فید قبلی است (!) و شما چاره‌ای جز بستن گوگل ریدر و باز کردن دوباره آن ندارید. چند روز پیش در یکی از وبلاگ‌ها دیدم افزونه‌ای برای فایرفاکس وجود داره که به وسیله آن می‌توان دگمه استاپ را همیشه فعال نگه داشت و در مواردی این چنین با خوشحالی هر چه تمام‌تر روی استاپ کلیک کرد و لود شدن عکس‌ها را متوقف کرد!

دریافت افزونه
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 195,969,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: