Loading...

جان سخت‌ترین گوشی همراه جهان

شما به عنوان یک خریدار گوشی جدید چه مشخصه‌هایی را برای انتخاب خود در نظر می‌گیرید؟ صفحه نمایش بزرگ و باکیفیت؟دوربین و سیستم عامل خوب و حرفه ای؟سرعت پردازنده و امکانات ارتباطی و سرگرمی؟ این موارد جزو آیتم‌هایی هستند که هر فرد برای خرید تلفن هوشمند از سر می‌گذراند .اما همه گوشی‌های هوشمند با کلی امکانات و ویژگی‌های بارز دارای ضعفی بس بزرگ هستند!! این قبیل گوشی‌ها به اصطلاح بسیار حساس و نازک نارنجی بوده و در یک لحظه غفلت و سقوط از دستان مبارکتان در جلوی شما پرپر خواهند شد.اما به غیر از این موارد مشخصه های دیگری هم برای انتخاب یک گوشی همراه خوب وجود دارد:ضدضربه،ضدآب و گرد و غبار و در یک کلام  جان سخت.

Sonim-XP3400-Armor

البته گوشی‌ای با این مشخصات بیشتر مورد پسند افراد ورزشکار و دارای مشاغلی سخت می‌باشد. اگر دنبال جان سخت‌ترین گوشی همراه هستید Sonim XP 3400 نام آن گوشی است.این گوشی از آزمایش‌های سختی با سرافرازی بیرون آمده است .این گوشی ضد آب و ضد ضربه با ظاهری نه چندان دلچسب تا عمق ۶٫۵ متری آب و به مدت یک ساعت بدون نفوذ قطره ای آب درون آن دوام خواهد آورد و چنانچه از فاصله دومتری از سطح زمین و با شدت برخوردی سخت با زمین داشت زیاد نگران نباشید چون بازهم از این تصادم جان سالم به در خواهد برد.این گوشی دارای یک دوربین دو مگا پیکسلی و صفحه نمایشگر دو اینچی است و با ۳۵ ساعت شارژ در حالت آماده باش و ۹ ساعت مکالمه مداوم خیال دارنده آن را در هنگام ورزش‌هایی مانند کوهنوردی و دوچرخه سواری از بابت شارژ راحت خواهد کرد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,441,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: