Loading...

نسل آینده ماشین های فروش خودکار ظاهر مشتری را بررسی می کند

شايد بتوان ماشين های فروش خودکار را حلقه اتصال تجارت و تکنولوژی در مکان های عمومی ناميد. یک شرکت تولید کننده ماشین فروش خودکار به نام Sanden با همکاری شرکت اینتل، ایده نسل بعدی ماشین های فروش خودکار را ارائه کرده است.

 

ویژگی بارز این طرح آن است که اين ماشین بايد حدس بزند شما قصد خريد چه چيزی را دارید. برای اين محصول يک نمایشگر 65 اینچی HD شفاف، در نظر گرفته شده است. اين نمایشگر به گونه ای است که محصولات اين ماشین فروشنده از پشت آن قابل رویت می باشد.

 

زمانی که يک مشتری به این ماشين فروش نزديک می شود توسط دوربين و اسکنر های دستگاه بررسی و اطلاعاتی نظیر حالت، جنسیت و پير و يا جوان بودن او توسط این ماشين مورد تحلیل قرار می گیرد. پس از اين بررسی، ماشین سعی می کند پیشنهادهایی مطابق با سلیقه مشتری به او ارایه کند.

 

از طرفی هر زمان هم که مشتری در اطراف این دستگاه فروش خودکار حضور نداشته باشد، متن و تصاویر انيميشن جهت تبلیغات و همچنين زمان توسط یک ساعت دیجیتالی بزرگ بر روی صفحه نمايشگر این ماشين نمایش داده خواهد شد. یا اینکه پیش بینی شده این ماشین در مواقع ضروری کار نمایش اطلاعات مهم مانند راه های خروج اضطراری از ساختمان را به عهده داشته باشد.

 

نمی توان مطمئن بود که نظر این ماشين فروش خودکار تا چه حد به نظر يک مشتری در خريد یک کالا نزدیک است. اما این گجت های دوست داشتنی اگر کمی باهوش تر باشند، شاید بتوانند در آینده جایگزین شغل های زیادی بشوند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,441,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: