Loading...

دردسر جدید ما با گوگل

صبح، می‌خواستم اکانت جدیدی در یک سایت رایگان آپلود باز کنم، چون پهنای باند تمام کرده بودم. مسلما باید یک آدرس ایمیل جدید، موقع ثبت نام می‌دادم.

به همین خاطر sign out کردم تا یک اکانت جدید جی‌میل درست کنم. اما نشد!

مشکل از این قرار است که بعد از مرحله روتین ثبت‌نام، چند وقتی است که گوگل مرحله رسیدگی و بازبینی حساب کاربری یا اصطلاحا Verify را اضافه کرده است.

در این مرحله باید کشور محل سکونت خود را انتخاب کنید و شماره موبایل خودتان را وارد کنید تا گوگل یک تماس صوتی خودکار با شما بگیرد و کد لازم را برایتان ارسال کند. خوب! با اینکه این مرحله به خصوص برای ما ایرانی‌ها، چیز جالبی به نظر نمی‌رسد، «ایران» را انتخاب کردم و شماره موبایل خودم را وارد کردم.

ولی:

البته من با گذاشتن یک نقطه اضافی در آدرس ایمیلم و قالب کردن آن به عنوان یک ایمیل جدید مشکلم را حل کردم، ولی واقعا یک کاربر تازه ایرانی چگونه می‌تواند، اکانت گوگل برای خودش درست کند و از جی‌میل و گوگل ریدر استفاده کند؟؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,955,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: