Loading...

ساعتی برای عقب نماندن از زمان

on-time-wall-clock_1-narenji-ir.jpg

اگر از دسته آدمهایی هستید که همیشه از زمان عقب می مانید و برای جلوگیری از این کار از روش های متفاوتی استفاده می کنید، این ساعت ساده و جذاب، برای شما است.

 

عقربه دقیقه شمار این ساعت، چند دقیقه زمان را جلوتر نشان می دهد تا با نگاه کردن آن حواستان باشد که سر وقت به برنامه هایتان برسید.

 

جلو کشیدن ساعت راه حلی مناسب است که شخصاً از آن سود برده ام. البته تصور می کنم جلو کشیدن به میزان ۱۰ دقیقه مطلوب تر از ۳ دقیقه باشد. به هر حال مهم ایده ای است که برای عقب نماندن از زمان، در این ساعت نهفته شده.  
 
از قیمت و زمان عرضه این ساعت خبری در دست نیست. اما شاید نیاز نباشد که حتما بابت آن پول بدهید اگر برای داشتن چنین چیزی خیلی اصرار داشته باشید می توانید خودتان عقربه دقیقه شمار ساعت دیواری اتاق تان را کج کنید تا عین همین ساعت بشود! البته اگر شکست تقصیر ما نیست.

 

GearCrave

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,879,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: