Loading...

برای اولین بار در جهان:ساخت برجی در فرانسه توسط روبات‌های پرنده

در نمایشی از تلفیق معماری و تکنولوژی در فرانسه روبات‌هایی برنامه ریزی شده توانستند برج شش متری را با بلند کردن و قرار دادن مصالح در جای خود به اتمام برسانند.در این برنامه که برای نمایش قابلیت‌ها و تست نهایی این روبات‌ها صورت پذیرفته روبات‌ها که توسط برنامه داده شده قسمتی از پلن یا طرح برج هر یک به طور جداگانه بلوک‌های مخصوص ساخت را از زمین بلند کرده و در جای خود قراردادند.این روبات‌ها با هم هیچ تصادم و برخوردی نداشته و حتی قابلیت شناسایی همدیگر را در حین پرواز دارند و از طریق بی سیم قابل کنترل می‌باشند.

این برج با ارتفاع ۶متر و عرض ۳٫۵ متری که از ۱۵۰۰ بلوک ویژه و کاملاً توسط روبات‌ها ساخته شده است و دورنمایی است از آینده ساخت و ساز شهری و برج‌های مرتفع که در آن روبات‌ها بدون ترس و واهمه ای از ارتفاع و بدون احساس خستگی به کار ساخت و ساز می‌پردازند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,239,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: