Loading...

دو اپلیکیشن جدید برای اینکه هیچ فرد و غذایی را فراموش نکنید

اگر از کاربران تلفن های هوشمند باشید به احتمال زیاد نام Evernote به گوشتان خورده است، اپلیکیشنی که برای ثبت و آرشیو وقایع استفاده میشود. و تقریبا یک نرم افزار همه کاره برای یادداشت برداری و ثبت وقایع به حساب می آید.

تیم سازنده این اپلیکیشن هفته شلوغی را پشت سر گذاشتند و دو برنامه جدید با نام های Evernote Hello و Evernote Food را به اپ استور ارائه کردند.

mzl.xzznsfce.320x480-75_narenji.jpg

اپلیکیشن Hello برای کسانی است که در به خاطر سپردن افراد و نام ها مشکل دارند؛ حتما برایتان پیش آمده است که در یک همایش بزرگ باشید و با افراد زیادی آشنا شوید و درست فردای آن روز اکثر آنها را فراموش کنید، اینجاست که Hello به کمک شما می‌آید. در این اپلیکیشن شما میتوانید برای هر فرد یک پروفایل درست کنید و ضمن ضمیمه کردن تصویر فرد مورد نظر اطلاعات دیگر مانند اکانت توییتر ، آدرس ایمیل و... را وارد برنامه کنید. البته پیشنهاد evernote این است که اپلیکیشن را اجرا و تلفن خود را به طرف مقابل بدهید تا وی خودش مشخصاتش را وارد کند؛ به هر حال، هر چه متفاوت تر، بهتر... این اپلیکیشن ادعا می کند که یک جایگزین عالی برای کارت ویزیت است.

 

mzl.eikknpcy.320x480-75_narenji.jpg

اما اپلیکیشن Food همانطور که از نامش پیداست برای دوست داران غذا طراحی شده است. اگر دوست دارید پرونده ای مصور از غذاهایی که در روز میخورید داشته باشید و یا حس لحظه ای خود را از غذایی که در یک رستوران تجربه میکنید را ثبت کنید، Food با محیط جذابش شما را به این کار دعوت میکند. با این اپلیکیشن می توانید یک آرشیو خوشمزه از غذاهای مورد علاقه یا چیزهایی که می خورید درست کنید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

آن طور که به نظر میرسد تیم Evernote پس از بررسی استفاده کاربران از اپلیکیشن اصلی این کمپانی، تصمیم به تولید این دو برنامه گرفته است. اما این نکته که آیا برای هر یک از این کارها واقعا به یک اپلیکیشن جدا نیاز است، سوالی است که جوابش را شما کاربران باید بدهید.

در نهایت اپلیکیشن های Hello و Food ، که اطلاعات آنها به صورت کامل با حساب کاربری Evernote شما سینک میشود، به صورت رایگان برای کاربران آیفون/آیپاد در دسترس میباشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,785,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: