Loading...

اولین هارد دیسک جهان با USB 3

شرکت Buffalo در رقابت موجود براي عرضه نخستين هاردديسک مجهز به ورودي USB 3.0 پيروز شد و در اين زمينه توانست از ديگر شرکت‌هاي رقيب پيشي بگيرد.


اين شرکت اعلام کرد که اولين هاردديسک خارجي خود مجهز به ورودي SuperSpeed USB 3.0 را با نام DriveStation HD-HXU3 وارد بازار کرده است. اين هاردديسک دست‌کم سه برابر سريع‌تر از نمونه‌هاي مجهز به سيستم ورودي USB 2.0 اطلاعات را انتقال مي‌دهد.


نخستين هاردديسک مجهز به ورودي USB 3.0 با ظرفيت‌هاي يک، 5/1 و 2 ترابايتي وارد بازار شده است و که در عين حال از سيستم ورودي پيشين يعني USB 2.0 نيز پشتيباني مي‌کند. شرکت Buffalo براي هر يک از اين هاردديسک‌ها دو ورودي USB 3.0 PCI در نظر گرفته است تا کاربران بتوانند رايانه شخصي خود را با سرعت بالاتر به‌روز کنند.


از حدود يک سال قبل که "گروه توسعه‌دهنده USB 3.0" مراحل توليد اين استاندارد جديد ارتباطي را به اتمام رساند، شرکت‌هاي فراواني تلاش کردند تا محصولات جديد خود را با اين سيستم ورودي به بازار عرضه کنند. اما از بين اين شرکت‌ها، Buffalo سرانجام موفق شد نخستين هاردديسک جهان مجهز به USB 3.0 را در اختيار کاربران بگذارد.


شرکت Buffalo در اين زمينه با شرکت هلندي Freecom رقابت تنگاتني داشت تا نخستين هاردديسک مجهز به USB 3.0 را در اختيار مشتريان خود بگذارد. شرکت Freecom پيش‌تر در يک کنفرانس خبري هاردديسک مجهز به ورودي USB 3.0 خود را سپتامبر معرفي کرد. قرار بود اين هاردديسک اواسط نوامبر وارد بازارهاي اروپا شود، اما هنوز اين محصول در اختيار فروشگاه‌هاي اروپايي قرار داده نشده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 195,972,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: