Loading...

با ویکی‌استریم، از دیدن فعالیت‌هایی که در ویکی‌پدیا در حال جریان است، شگفت‌زده شوید!

 شخصا کمتر روزی پیش می‌آید که چند صفحه ویکی‌پدیا را باز نکنم و از طریق این صفحات به اطلاعاتی در مورد چیزهایی که جستجو می‌کنم، دست نیابم.

ویکی‌پدیا همیشه چیزهایی برای شگفت‌زده کردن دارد، خیلی وقت‌ها به جای اینکه به imdb بروم تا در مورد یک فیلم یا سریال اطلاعاتی کسب کنم، ترجیح می‌دهم که به ویکی‌پدیا بروم، چون در قالب یک صفحه اطلاعات کاملی از نام کارگردان و بازیگران گرفته، تا داستان فیلم و میزان استقبال منتقدان و بینندگان از آن و احیانا تأثیر اجتماعی و حاشیه‌های فیلم، می‌توانم بخوانم.

به عنوان یک پزشک با اینکه به کتاب‌های مرجع پزشکی دسترسی دارم، اما همیشه در ویکی‌پدیا اطلاعات جالب تکمیلی در مورد یک بیماری و تاریخچه‌اش می‌توانم پیدا کنم که در هیچ کتاب مرجعی پیدا نمی‌شود.

همه ما می‌دانیم که ویکی‌پدیا کاربران، ویرایشگران و عاشقانی دارد که وقت خود را صرف تکمیل و اصلاح مطالب هر یک مدخل‌ها می‌کنند، ما از حجم زیاد فعالیت‌هایی که در ویکی‌پدیا انجام می‌شود، مطلع هستیم، اما امروز می‌خواهم سایت ویکی‌استریم را به شما معرفی کنم که می‌تواند به صورت زنده به شما نشان بدهد، چه فعالیت‌هایی در ویکی‌پدیا در حال انجام است.

با رفتن به این سایت از حجم فعالیت‌هایی در حال انجام در ویکی‌پدیا شگفت‌زده خواهید شد.

در ویکی‌استریم شما می‌توانید، فقط ویکی‌ یک زبان مثلا فارسی را انتخاب کنید تا ببینید چه چیزی در ویکی‌پدیای فارسی در حال رخ دادن است.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر مقاله، به مدخل هر مقاله بروید و ببینید نویسندگان و ویرایشگران در حال نوشتن چه چیزهایی هستند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,455,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: