Loading...

نتایج یک تحقیق: بسیاری از مردم بدون هیچ دلیلی آنلاین می شوند

این یک حقیقت ملموس و آشکار است که امروزه برای بسیاری از مردم اینترنت به یکی از ابزارهای دلپسند جهت گذران وقت های تلف شده تبدیل شده است. حال پروژه تحقیقاتی اینترنت و زندگی آمریکایی که در مرکز تحقیقاتی Pew در حال انجام است، اعداد و ارقام جالبی را نشان داده است. طبق نتایج این تحقیقات، نیمی از افرادی که آنلاین می شوند، در حقیقت هیچ کار خاصی برای انجام دادن ندارند!

یک آمارگیری تلفنی توسط این شرکت نشان داده که ۵۳ درصد از افراد در گروه سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، روزانه از اینترنت بدون هیچ دلیل و هدف خاصی استفاده می کنند. در این بازه سنی اعداد و ارقام در اوج خود قرار دارند و با بالا رفتن سن درصد ها پایین تر می آیند. حدود ۲۷ درصد افراد ۵۶ تا ۶۴ ساله روزانه برای سرگرمی و گذراندن وقت آنلاین می شوند. در حالی که این میزان برای سنین بالاتر از ۶۵ سال به ۱۲ درصد می رسد.

هرچند که این تحقیق در آمریکا انجام شده است، اما چندان دور از انتظار نیست که در دیگر کشورها هم با رفتار مشابهی از طرف کاربران اینترنتی روبرو شویم. خب، دفعه بعد که حوصله تان سر رفته بود، کامپیوترتان را روشن کنید، اینترنت آماده است که شما را سر حال بیاورد.

راستی، شما چه میزان از زمان وب گردی تان صرف انجام کار می شود؟ چند درصد آن بدون هدف و فقط برای گذر زمان است؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,277,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: