Loading...

کتاب آشپزی پرندگان خشمگین منتشر شد

دیگر لازم نمی‌دانم در مورد پرندگان خشمگین توضیحی دهم چون توضیح واضحات است و آنچه این کاراکترها به آن رسیده‌اند را می‌دانید و این را هم میدانید که اولین فروشگاه آن‌ها در فنلاند تاسیس شد تا لوازم و وسایل با لوگو و آرم آن‌ها را در منزل داشته باشید.حال اگر اهل آشپزی هستید این نکته هم بد نیست که بدانید کتاب آشپزی پرندگان خشمگین هم منتشر شد. این کتاب محصول رسمی Rovio شرکت سازنده پرندگان خشمگین است که در آن دستور پخت تخم مرغ آموزش داده می‌شود.

این کتاب دارای ۹۶ صفحه می‌باشد و کتابی است مصور حاوی تصاویری از پرندگان عصبانی ( Angry Birds) و خوک‌های زشت و بدجنس.در راهنمای آشپزی پرندگان دوست داشتنی اما عصبانی یاد خواهید گرفت با تخم مرغ برای صبحانه ،ناهار ،شام و یا میان وعده خود املت و نیمرو و خاگینه درست کنید و آموزش ۴۰ نوع غذا در آن گنجانده شده است.

این کتاب از طریق آمازون و به قیمت ده دلار قابل تهیه می‌باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,346,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: