Loading...

تلفن های آینده از نگاه Kyocera

foldphone1-narenji_ir.jpg  

به نظر شما آینده تلفن ها به لحاظ تکنولوژي و شکل ظاهری شان چگونه خواهد بود؟ بشنويد از ايده و نظر طراحان شرکتKyocera

 

تلفن EOS با ظاهری که شباهت چندانی به یک تلفن ندارد پيشنهاد طراحان اين شرکت است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنيد نسل آينده تلفن ها از جنس نمايشگر های OLED قابل انعطاف می باشد که همانند یک کیف پول جیبی به راحتی دولا می شود.

 

توان الکتريکي لازم جهت فعالیت اين تلفن ها به کمک انرژی جنبشی تامين خواهد شد. همانطور که تاکنون وسايلي نظیر ساعت های بادي می توانستند با انرژي جنبشی حاصل از باد کار کنند در آينده ای نه چندان دور تلفن ها نیز مي توانند از انرژیهای موجود در طبيعت و محيط زیست انسان تغذیه کنند.

 

احتمال مي رود که برای اين تلفن ها نيز باتری قابل شارژی در نظر گرفته شود که در مواقع عدم وجود انرژی جنبشي در محيط همچنان قابل استفاده باشند. علم فیزیک نيز پیش بيني می کند که اين باتری ها به کمک ژنراتور هاي پیزوالکتريک قابل شارژ خواهند بود.

 

رویایی ترين بخش اين طرح مربوط به دکمه های اين تلفن است. بر طبق حدس و گمانهاي طراحان اين شرکت, هر زمان که کاربر نیاز داشته باشد دکمه های اين تلفن ظاهر شده و به صورت بر جسته بر روي سطح قرار خواهند گرفت.

 

اما هيچ نوع پيش بيني در مورد قیمت تمام شده اين نوع تلفن ها و یا زمان دقیقی که دنیای تکنولوژي می تواند میزبان اين نسل باشد به گوش نمي رسید. پس فعلا باید به آن به شکل یک ایده و طرح اولیه نگاه کنید تا در آینده زمان آن فرا برسد.

foldphone2-narenji_ir.jpg

 

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,921,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: