Loading...

سطح مهارت یک جاسوس انگلیسی در رمزگشایی

شاید شما هم مثل بسیاری به داستانهای جاسوسی علاقه داشته باشید. داستانهایی که در آن قهرمان همه فن حریف٬ می تواند هر گونه مانعی را پشت سر گذاشته و ماموریت خود را با موفقیت کامل به انجام برساند. اما آیا چیزی از دنیای واقعی جاسوسان می‌دانید؟ آیا می‌دانید از یک جاسوس مثلا در حوزه رمزگشایی چه انتظاراتی می‌رود؟

دستگاه جاسوسی انگلیس ظاهرا احتیاج به جاسوس دارد و برای یافتن افراد با استعداد متوسل به استفاده از وب شده است. این سرویس مسئله‌ای را مطرح کرده است و هر کس بتواند آنرا درست حل کند این فرصت را خواهد داشت تا برای استخدام اقدام کند.

CanYouCrackIt

سایت CanYouCrackIr.co.uk ٬ یک صفحه را نشان می‌دهد که مانند صفحه مانیتور یک رایانه همراه است و بر روی آن کدهایی دیده می‌شود. در زیر صفحه هم یک تایمر زمان باقی مانده برای حل معما نشان می‌دهد. حالا این شما و این هم بخشی واقعی از دنیای جاسوسان. البته این سرویس سالها پیش از این در جریان جنگ جهانی دوم با انتشار یک معما در روزنامه Daily Telegraph و اعلام اینکه هر کس بتواند معما را در کمتر از ۱۲ دقیقه حل کند استخدام می‌شود٬ این شیوه را برای اولین بار بکار گرفت.

 [منبع]
نظرات

 

  • جواب این معما
    Pr0t3ct!on#cyber_security@12*12.2011+
    در بخش مربوطه وارد کنید و نتیجه را ببینید
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,330,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: