Loading...

تک … اما ارزان

اصولا داشتن یک گوشی تلفن همراه که نظرها را به خودش جلب کند در ازای پرداخت مبالغ بالایی بدست می آید , این در صورتی است که شما گوشی ایی بخرید که اکثریت مردم بدانند چیست و قیمتش چقدر بالاست تا چشمشان خیره به گوشی شما شود !

از این دست گوشی ها میتوان به آیفون اشاره کرد که البته در ایران بحث گران بودن و خاص بودنش مطرح است , گوشی های خاص نوکیا که از مدل ۸۸۰۰ شروع شد و تاکنون که میتوان به مدل Sapphir Art اشاره کرد که قیمتی بالای یک میلیون و سیصد هزار تومان دارد , البته با فاکتور گرفتن از مدل های جواهرنشان نوکیا , گرانترین مدل است و مدل های بسیار زیادی که اکثر مردم با آنها آشنا هستند .

اما اگر شما گوشی خاصی داشته باشید که دست کسی دیده نشود یا از هر چند هزار نفر که با شما سر و کار دارند تنها یک نفرشان شاید بداند گوشی شما چیست آنگاه شما هم نگاه ها را به سمت خود جذب میکنید , برای این کارتان نیاز نیست پول گزافی بپردازید تنها کافی است زمان بگذارید و به دنبال آن گوشی خاص بگردید .

من به شخصه در این مورد تجربه گوشی J600 سامسونگ را دارم ! بله سامسونگ ! روزی که تصمیم گرفتم این مدل را بخرم نمیدانستم باید تا ۳ ماه صبر کنم تا شاید دوستانم در سراسر ایران چشمشان به این مدل خاص بیافتد و برای من خریداریش کنند ولی خوب بالاخره بدستش آوردم , گوشی ایی خاص با ظرافتی مثال زدنی و زیبا با قیمت ۱۳۰۰۰۰ تومان به همراه گرانتی !

باید در نظر داشت افرادی که بدنبال زیبایی هستند و قیمت ارزان باید تا حدود زیادی از کارایی بزنند , پس این را مد نظر قرار دهید ! گوشی هایی که میشود این روزها با قیافه خاص و قیمتی ارزان خریداری کرد از گوشی های شاید ناشناخته بازار باشند . Alcatel و Hyundai .

از Alcatel میشود به گوشی زیبای OT-v770 اشاره کرد که مشخصات کاملش را میتوانید از اینجا بدست آورید . قیمتش در بازار داخلی از ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است .

و از Hyundai میتوان به مدل های T200 و T220 کرد که با قیمتهای ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان در دسترس هستند . مشخصات را از اینجا ببینید . ( این گوشی کیبرد کاملا فارسی دارد )

شما هم اگر گوشی خاصی را در نظر دارید و میشناسید معرفی کنید


 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,455,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: