Loading...

سرعت هارد درایو خود را تست کنید

کارایی هارد درایو چیزی است که غالب افراد به آن فکر نمی‌کنند. اگر از شما بپرسند سرعت خواندن- نوشتن هارد درایو شما چقدر است ، پاسخ شما چه خواهد بود؟

تقریبا” به سادگی می‌توانید به این سوال پاسخ دهید. یک ابزار رایگان و قابل انتقال که  HD_Speed نام دارد،سرعت انتقال یک هارد،  CD/DVD  درایو ،درایو  USB کارت خافظه و تقریبا” هر چیز دیگری که به عنوان یک درایو روی کامپیوتر شما نشان داده می‌شود را تست خواهد کرد. شما همچنین با این برنامه می‌توانید هم  نرخ ذخیره و هم نرخ  حذف داده را بدست آورید.

نکته جالب این است که این برنامه در عین سادگی همه‌ی ویژگی‌هایی را که شما نیاز دارید شامل است.شما قادرید سرعت های خواندن،نوشتن ، خواندن نوشتن ویا خواندن نوشتن بازبینی راتست کنید.همچنیین قادر خواهید بود بازه‌های زمانی که مایلید تست در آن دوره انجام شود را مشخص کنید. اینکار بدست آوردن میانگین سرعت صحیح را آسانتر می‌کند.

این یک برنامه خارق العاده نیست  درعین حال راحت روی یک  USB  درایو ذخیره می‌شود، زیرا شامل یک یونیت اجرایی ۹۲ کیلوبایتی است.

اگر در کارایی یکی از درایوهایتان تردید دارید این برنامه را دریافت کنید.  (HD_Speed Homepage)
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,988,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: