Loading...

افزایش سرعت در فایرفاکس: فلش را غیرفعال کنید

یکی از علل کند شدن فایرفاکس و سنگین شدن سیستم مخصوصاً در زمان باز کردن تعداد صفحه زیاد، استفاده غیر معمول این مرورگر از پردازنده و رم برای سریعتر باز کردن سایت‌ها است. این مسئله حتی باعث شد تعدادی از کاربران نت بوکها از داغ شدن بیش از اندازه سیستمهایشان در هنگام کار با فایرفاکس ابراز نارضایتی کنند.  یکی از بخشهایی که مقدار زیادی از منابع را استفاده می کند فلش است. افزونهها و برنامه های زیادی برای غیر فعال کردن فلش وجود دارد که به یکی از پرطرفدارترین و همچنین سادهترین آنها میپردازیم.‍‍‍

افزونه Flashblock میتواند این کار را انجام دهد. با نصب این افزونه میتوانید سرعت مرورگر خود را افزایش داده و در زمان کار با تعداد صفحههای زیاد، کمتر دچار مشکل شوید. پس از نصب این افزونه و راهاندازی دوباره مرورگر فایرفاکس، افزونه شروع به کار کرده و بخش های دارای فلش را به طور خودکار در داخل صفحات وب غیر فعال و آنها را با آیکون فلش‌پلیر جایگرین میکند. در صورت نیاز میتوانید بر روی این آیکون کلیک کنید تا فلش مربوطه دانلود و پخش شود. “فلش بلاک” می تواند Authorware،  Shockwave و Flash را از کار بیندازد.

افزونه Flashblock
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,187,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: