Loading...

نرم افزار بهشت جام جهانی

 نرم افزار بهشت جام جهانی بانک اطلاعاتی جامع و کاملی از رقابت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی است که تمامی اطلاعات مربوطه را با استفاده از وب سایت اصلی مسابقات (سایت فیفا) به روز رسانی می کند.
این نرم افزار با استفاده از اتصال به سایت و بانک اطلاعاتی‌اش، «1. برنامه کامل، زمان و مکان دیدارها  2. نتایج نهایی و نیمه نخست 3. آمار کامل دیدارها 4. بازیکنان حاضر در میدان و تعویض ها 5. گل زنان 6. داورها 7. آمار دیدارهای رو در رو در تاریخ جام جهانی 8. عکس ها 9. فیلم گل ها و صحنه های حساس 10. اخبار و حواشی دیدارها 11. جدول گلزنان» را منتشر کرده و در اختیار همه گان قرار می دهد.


مزیت این نرم افزار نسبت به سایت هایی که اطلاعاتی هم نظیر را منتشر می سازند این است که این نرم افزار تمام دیدارها و اطلاعات قرعه کشی شده و از پیش تعیین شده را در به صورت ایستا در خود جای داده است و تنها نتایج و آمار ها هستند که بعد از اتمام هر دیدار، با اتصال به سایت نرم افزار، منتشر می شوند.
یکی از امکانات جالبی که در این نرم افزار وجود دارد این است که مخاطبان می توانند درباره‌ی هر دیدار با هم بحث و تبادل نظر کنند. که این قسمت در بخش "بحث داغ" این نرم افزار گنجانده شده است.
شاید اهمیت والای این نرم افزار در آن باشد که می تواند آرشیو کامل و همیشه‌گی برای علاقه مندان به ورزش فوتبال و رقابت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی باشد.
پشتیبانی از این نرم افزار 24 ساعته است.


:pr: قیمت: رایگان
:sr: پسورد: www.p30download.com
:dl: دانلود - 1.45 مگابایت | لینک کمکی
:dl: دانلود از سایت سازنده
:ho: سایت سازنده
:un: لینک منبع
ارسال شده توسط آقای رامین مرادی
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,931,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: