Loading...

سایت یا وبلاگ شما در سایت‌های اجتماعی چه وضعیتی دارد

اگر میخواهید بدانید سایت شما در چه تعداد ، سایت های اجتماعی لینک شده است و یا نظر دیگران را در سایت های اجتماعی جویا شوید ، میتوانید در هر سایت اجتماعی به طور جداگانه مطالب سایت خود را جستجو نمایید.اما اطلاعات نمایش داده شده ، آمار دقیقی را در اختیار شما قرار نمی دهد.

1

سایت sitemention به شما این امکان را می‌دهد تا بدانید کاربران سایت‌های اجتماعی درباره سایت شما چه چیزی نوشته‌اند و یا چه تعداد لینک با چه موضوعی، از هرکدام از شبکه‌های اجتماعی به سایت شما وجود دارد. برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام نیست و تنها با وارد کردن آدرس سایت و یا وبلاگ مورد نظر می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید.

2

SiteMention جستجوی خود را در میان سایت های :

Google blog search -Twitter - Friend Feed - Youtube - Myspace -Flickr -YahooAnswers - Digg - Delicious -Furl و Reddit

انجام می‌دهد سپس نتایج خود را به صورت کاملا گرافیکی بر روی نمودارها و لیست‌های مختلف ارائه می دهد. همچنین نتایج جستجو را به دو دسته تقسیم می کند :

دسته اول : سایتهای بوکمارک اشتراکی مانند: Digg - Delicious - Furl - Reddit

دسته دوم : سایت های چند رسانه ای مانند: Youtube - Flickr - Myspace- Yahoo Answer

سپس نتایج هریک را در نمودارهای جدا مقایسه می‌نماید و در قسمت آخرنمودار کلی چند ماه اخیر سایت و یا وبلاگ شما و نتایج به دست آمده از سایت‌های Google blog search - Twitter - Friend Feed را ارائه میدهد.

31

پس از تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات SiteMention امتیاز و رنک سایت شما را در سایت‌های اجتماعی به صورت عددی بین ۰ و ۱۰ نمایش می‌دهد.

4

برای استفاده آسان‌تر از امکانات SiteMention می‌توانید موتور جستجوی آن را به مرورگر خود اضافه کنید تا از مراجعه به سایت بی‌نیاز شوید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,883,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: