Loading...

سینمای ۵۰ اینچی در جیب شما

همیشه یکی از ارزوهایم این بود که دنیای پروژکتورها به سایز و اندازه موبایلها برسند. بخصوص اگر شما متعلق به نسلی باشید که دوران دانشجویی خود را با پروژکتورهای حجیم و اسلایدهایی نامرغوب و گاه اورهد گذرانده باشید.

امروز دو تصویر از یک محصول اعجاب انگیز دیدم: یک پروژکتور در سایز و اندازه های یک موبایل که می تواند تصاویر شما را بر روی پرده هایی تا ۵۰ اینچ نمایش دهد.

این گجت( سینمای جیبی) تنها ۱۲ سانتیمتر طول دارد. اسپیکر ان استریو است:pocket-cinema

اگرچه تصویر تولید شده در حد تلویزیونهای پلاسما نخواهند بود اما کیفیت ان مطلوب است. سینمای جیبی یک گیگابایت حافظه داخلی دارد که قابلیت اضافه کردن کارت بیرونی را هم دارد.

pocket-cinema2

سینمای جیبی هم اکنون در این ادرس برای فروش قرار دارد. قیمت ان حدود ۵۰۰ دلار است.

نکته: روزی را تصور کنید که در سرکلاسهای درس دانشگاه از این قبیل پروژکتورها استفاده شود. یا در جلسات اداری کنفرانسها همایشها و …

نکته ۲: پس از ان تصور کنید که تمام این امکانات به مویالی که اکنون در دست شماست وارد شود.مقدار کمی از این امکانات اکنون در بعضی از گوش های موبایل هست اما نه به این قدرت. همین حالا برای چند لحظه به گوشی موبایل خود نگاه کنید: هیولایی بزرگ در دستان شماست. قدرش را بدانید!!

منبع خبر
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,415,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: