Loading...

Singing Tutor 2.2.2.2

 

Singing Tutor یکی از نرم افزارهای کم حجم و بسیار زیبا جهت پرورش صدای انسان و آموزش سلفژ Solfeggio میباشد .
بدون تردید در آموزش صحیح موسیقی و خصوصا موسیقی Vocal ، قابلیت تشخیص درست الفبای اولیه آن توسط گوش و قابلیت ادای مجدد آن در قالب آوا ، از اهمیت بسیاری بر خوردار میباشد . غالبا شکل کلاسیک آموزش Solfeggio ، نیز پس از تسلط نسبی بر اصول اولیه موسیقی و توان تجسم ذهنی صدا از ملودیهای مدون آغاز میگردد پس از آن تمام تلاش هنر آموز بر شناخت علامات ، وزن ها ،سکوتها و فاصله ها قرار میگیرد . شکل متعارف تمرینهای اجرایی به این منظور Parlati نامیده میشود در این مرحله رکن اصلی آموزش بر پایه آوا قرار دارد و معمولا از ساز خاصی استفاده نمیگردد .
نرم افزار Cantovation Sing and See که قبلا معرفی کرده بودیم یکی از ابزارهای بسیار مناسب جهت تمرینهای مجرد به شمار میرود . و در گام بعدی از تمرینات سلفژ نیز ، که ضرورت هم آوایی صحیح خواننده با ساز Cantati شرط اصلی پیشرفت در آن میباشد.
Singing Tutor میتواند کمک موثری در بهبود امر آموزش چه از جهت هزینه و چه از جهت کیفیت باشد.

singing-tutor-v2222

در فیزیک و خصوصا مخابرات برای سالهای طولانی محدوده فرکانس صدای انسان را در محدوده 300 تا 3000 هرتز در نظر میگرفتند که البته باید توجه داشته باشیم به سبب وجود امواج ترکیبی در آن ممکن است هارمونیکهای تا فرکانس 9000 هرتز نیز در آن وجود داشته باشد با ظهور الکترونیک دیجیتال هم اکنون در بسیاری از سیستمهای مخابراتی و فیزیکی صدای انسان در محدوده کامل شنوایی ، یعنی از 20 تا 16000 هرتز منتقل میشود.
در Singing Tutor نیز با تاثیر از تکنولوژی مدرن محدوده فرکانسی صدای هنرآموز سه اکناو کامل در نظر گرفته شده است که البته به جهت هماهنگی با ساز مورد استفاده قابل تنظیم میباشد .

در نرم افزار امکان استفاده از چهار حالت به منظور هماهنگی بیشتر در نظر گرفته شده است :

در حالت اول تنها صدای خواننده تجزیه و تحلیل میشود و نمودار فرکانس ، دامنه و مطابقت آن با نت های استاندارد قابل مشاهده میباشد .

در حالت دوم در پس زمینه صدای خواننده ، میتوان از اجرای موسیقی با فرمت MIDI استفاده نمود که در این حالت مقایسه بسیار زیبایی از صدای انسان و ساز استفاده شده به صورت نمودار و در زمان حقیقی Real Time به نمایش در میاید .
در حالات سوم و چهارم قابلیت استفاده از موسیقی با فرمتهای MP3 و wav پیش بینی شده است که در این حالات آنالیز صدا مختص به صدای خواننده میباشد.در نرم افزار همچنین میتوان از صدای خواننده و یا ترکیب آن با موسیقی رکوردهایی تهیه نمود تا هم سابقه ای از تمرینها حفظ گردد و هم بتوان آن را جهت بررسی به اساتید ارائه نمود .

جهت نصب و استفاده از نرم افزار ابتدا از پوشه Setup فایل SingingTutor-Duet.v.2.2-win2k-XP.exe را اجرا فرمایید و سپس با استفاده از Serial موجود در پوشه Crack آن رجیستر فرمایید .


حجم فایل : 1.15 مگابایت

پسورد:www.takdownload.ir

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 193,949,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: