Loading...

شیر آب مجهز به تکنولوژی تشخيص چهره

ihouse-narenji_ir.jpg

مخلوط کردن آب سرد و گرم تا رسيدن به دمايي متعادل براي شستن ظرف و يا دوش گرفتن همیشه باعث اتلاف بیهوده آب می شود. اما در يک ابتکار جالب از شرکت Ihouse شير آب هوشمندی طراحي شده که به تکنولوژي تشخیص چهره افراد مجهز است.

 

این شير آب هوشمند به اسمارت فاست معروف است. کافی است که تنها یک مرتبه دما و فشار آب مد نظرتان را به عنوان تنظيمات اولیه به سيستم عامل اين شیر وارد کنید. پس از آن هر زمان که چهره شما در مقابل اين شیر آب قرار گرفت آبی با درجه حرارت و فشار مد نظر شما از آن جاری خواهد شد.

 

تنظیم دما و فشار آبی که از طريق هر شخص برایش تعريف می شود با يک مشخصه رنگي مربوط به یک چراغ LED نيز بيان می شود. از طریق صفحه نمایشگر تمام لمسی 2.8 اینچی نيز می توانيد به اطلاعاتي نظیر زمان, تاریخ و درجه حرارت محیط نيز دست يابيد.

 

با وجود تمامی جذابيت و ظرافتي که در طراحی اين محصول به چشم مي خورد هنوز خبری از قيمت و زمان ورود اين محصول به بازار به چشم نمي خورد . اما به گفته طراحان کیفیت این طرح می تواند تا اختصاص دادن يک رایحه خاص به هر درجه حرارت و فشاري از آب نیز ارتقا یابد.

تنظیم پيش فرض شما برای اين شیر آب چه خواهد بود؟ من که رنگ نارنجي با رايحه پرتغال و درجه حرارت 37 درجه را ترجيح می دهم.

 

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,092,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: