Loading...

افزونه‌ی Scrap‌Book برای فایرفاکس


scrapbook.png سلام :)

اگه شما از اون دسته کاربرانی هستین که صفحات وب را برای خودتان آرشیو و دسته بندی می‌کنید تا در مواقع لزوم از آن‌ها استفاده کنید این افزونه حتما به دردتان می‌خورد، خیلی‌ها هستند که برای این کار یعنی آرشیو کردن صفحات وب، آن‌ها را ذخیره می‌کنند که این کار زیاد جالب نیست چون ممکنه وقتی صفحه‌ای رو ذخیره می‌کنید برخی از قسمت‌های اون یعنی تصاویر و اسکریپت ها و Style آن همراه اون ذخیره نشن و به عبارتی صفحه ناقص ذخیره شود.
ولی اکستنشن ScrapBook این کار را برای شما به سادگی یک کلیک و بدون مشکل انجام میدهد. شما توسط این افزونه می‌توانید صفحات خودتان را به راحتی آرشیو کنید و در مواقع لزوم آن را مشاهده و یا ویرایش کنید. وقتی شما ScrapBook را نصب می‌کنید یک منو به منو های فایرفاکس شما اضافه می‌کند که شما می‌توانید از آن منو تنظیماتش را دست بگیرید.

برای ذخیره (کپچر؟!) کردن یک صفحه (یک Tap) کافی است از منو آن Capture Page را انتخاب کنید. حالا ممکن هست شما چند Tab را همزمان بازکرده باشید و بخواهید که تک تک آن‌ها رو ذخیره کنید، مصلما کار سختی هست که بخواهید تک به تک آن‌ها را Capture Page کنید، ولی ScrapBook این امکان رو به شما می‌ده که با انتخاب گزینه‌ی Capture All Tabs… از منو ScrapBook تمام تب های موجود در یک پنجره‌ی فایرفاکس رو آرشیو کنید.

این‌ها فقط گوشه‌ای از امکانات این افزونه بود از امکانات دیگر اون میشه دانلود یک سایت به طور کامل را نام‌برد،‌ یعنی توسط این‌امکان شما می‌توانید تمامی لینک‌های داخل یک صفحه‌ی وب را ذخیره کنید! برای این کار کافی است از منو ScrapBook گزینه‌ی Capture Page As… رو انتخاب کنید تا قدرت این اکستنشن رو حس کنید. برای مشخص کردن عمق بیشرفت دانلود در صفحات نیز می‌توانید از بخش In-depth Capture استفاده کنید… توجه داشته باشید که اگر بر روی صفر باشد یعنی اینکه تا بینهاید پیشروی کند .

توضیحات به انگلیسی:

 

Helps you to save Web pages and organize the collection.

 

ScrapBook is a Firefox extension, which helps you to save Web pages and easily manage collections. Key features are lightness, speed, accuracy and multi-language support. Major features are:
* Save Web page
* Save snippet of Web page
* Save Web site
* Organize the collection in the same way as Bookmarks
* Full text search and quick filtering search of the collection
* Editing of the collected Web page
* Text/HTML edit feature resembling Opera’s Notes

توسط Alt+K هم می‌توانید Side Bar اون رو در فایرفاکس‌تان داشته باشید!

+ از اینجا دانلود کنید ScrapBook را
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,816,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: