Loading...

روبات‌هایی که از بازی تنیس روی میز لذت می‌برند

 اگر اهل ورزش تنیس روی میز یا پینگ‌پونگ باشید می‌دانید اولاً این بازی انرژی و تحرک زیادی را می‌طلبد و دوما چینی‌ها سرآمد این ورزش هستند.در دنیایی که روبات‌ها بسیاری از مشاغل را در دست گرفته‌اند و حتی به نوازندگی مشغولند و مسابقات جهانی روبوکاپ یا فوتبال روبات‌ها برگزار می‌شود روبات‌های تنیسور دور از ذهن نیستند. دانشگاهی در ژیانگ چین طی پروژه ای تحقیقاتی دو روبات ساخته‌اند تا برای آن‌ها تنیس روی میز بازی کنند. این دو روبات به نام‌های “وو ” و “کنگ” با قد ۱٫۶۰ سانتیمتر و وزن ۵۵ کیلوگرم اولین روبات‌های تنیسور هستند که در کشور چین متولد شده‌اند. با نصب دوربین‌هایی که به عنوان چشم آن‌ها عمل می‌کند این توانایی به آن‌ها داده شده که مسیر توپ را تشخیص و عکس‌العمل مناسب از خود نشان دهند.

حال با توجه به اینکه تحرک این بازی برای دفع و ضربه زدن به توپ زیاد است باید دید این دو ورزشکار آهنی آنقدر چابک هستند که بتوانند از پس یک بازی واقعی برآیند؟ و آیا چین در صدد کسب مدال‌های بیشتر با این ورزشکاران آهنی است؟ 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,207,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: