Loading...

محصول جدید گوگل: سرویس آیپی آدرس

 در طول روز هزار کاربر بر حسب نیازشون باید بدانند که آیپی آدرسشان چه عددی است برای این کار متدهای فراوانی وجود دارد ولی بدون شک یکی از ساده ترین آن ها استفاده از سایت هایی است که به این منظور طراحی شده اند و خیلی راحت آیپی های ما را به صورت آنلاین نمایش می دهند اما چون زیاد پیش نمی آید کسی با این گونه سایت ها کاری داشته باشد مگر بر حسب نیاز، پس آدرس ها را به خاطر نمی سپارند و هر بار جمله What is my ip address در گوگل سرچ می شود.

اما به تازگی گوگل در نسخه انگلیسی خود کار را برای شما بسیار راحت تر کرده و به جای این که شما را به سایت های دیگر راهنمایی کند مستقیما آیپی شما را نمایش می دهد. کافی است در گوگل انگلیسی زبان سرچ کنید “What is my ip address” یا “my ip” یا “ip address” تا حاصل کار را تماشا کنید البته این سرویس به صورت مشابه در بدست آوردن زمان یک کشور خاص و یا تبدیل واحدها مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گرفت . 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,312,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: