Loading...

آدامسی که نمی چسبد

واقعا اين یک احساس منزجر کننده است زمانيکه برای صرف غذا به رستوران می رويد و ناگهان با صحنه يک آدامس جويده شده که به صندلی و يا لبه ميز آویزان است مواجه می شوید. من که شک دارم ديگر اشتهایی برای صرف غذا داشته باشید. بدتر از آن اینکه این آدامس به لباس یا کف کفش تان هم بچسبد!

 ساختار اکثر آدامس ها به گونه ای است که در حين جویدن نمی توانند آب را به خود جذب کنند. برای همين است زمانی که از دهان خارج می شوند هنوز دارای خاصیت چسبندگی هستند و به همه جا می چسبند. یک شرکت به نام Rev7 نوعی آدامس ساخته که اگر از دهان خارج شود خیلی زود خشک می شود و به پودر تبديل می شود.

 ساختار اين آدامس به گونه ای است که در حين جویده شدن، می تواند مقداری از آب بزاق دهان را جذب کند. برای همین زمانی که از دهان خارج می شود، اين آب از ساختار آن تبخیر شده و خاصيت چسبندگی خود را از دست می دهد و بعد از آن به پودر تبدیل می شود.

 اين محصول در سنگاپور طرفداران زیادی پيدا کرده و در دو طعم تند و ملايم از نعناع تهیه شده است. اگر چه راه کار های زیادی مانند استفاده از یخ برای زدودن ذرات چسبیده آدامس به لباس، کیف، کفش و ... تا حدی مرسوم است اما ترک کردن اين عادت زشت برای عده ای بسيار حیاتی به نظر می رسد!

 استفاده از این آدامس برای کسانی که همچنان تصمیم دارند این عادت غیر اخلاقی خود را ادامه دهند و از خسارت زدن به وسايل دیگران با آدامس های جویده شده خود لذت می برند، توصيه می شود. 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,090,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: