Loading...

با سی دی‌های خود دمبل بزنید

آینده خوشی در انتظار لوح‌های فشرده یا همان CD ها نیست و با ظهور فلش مموری ها و همچنین ذخیره سازی ابری گویا سرنوشت فلاپی دیسک‌ها در انتظار سی دی‌ها هم هست. اگر شما هم انبوهی از cd در اتاق خود دارید بهتر است فکری به حال آنان کنید تا استفاده بهینه تری از سی دی‌های قدیمی و بلااستفاده خود کنید. Seung طراح راه حل مناسبی برای استفاده از سی دی‌های قدیمی دارد تا هم بتوانید از آن‌ها نگهداری کنید و هم به تناسب اندام خود کمک کنید.

این طراح کیس نگهدارنده سی دی را با الهام از ابزار بدن سازی دمبل طراحی نموده که در هر طرف آن ۲۰ سی دی می‌توان اضافه کرد و به کمک آن به بدن سازی و ورزش پرداخته تا دیگر نگران نگهداری سی دی‌های قدیمی و بلااستفاده خود نباشید. اگر اهل ورزش و تناسب اندام هستید با داشتن این کیس می‌توانید دو کار را با یک ابزار انجام دهید و پول بیشتری جهت خرید دمبل لازم نیست پرداخت کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,092,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: