Loading...

اهدا کامپیوترهای دست دوم به مدارس مناطق محروم

یادمه چند ماه پیش حس کردم که کامپیوترم دیگه قدیمی شده و بدردم نمی‌خوره و وقتشه که اونو اسقاط کنم. از شما چه پنهون کامپیوتر داغونی هم نبود و بخوبی کار می‌کرد ولی سخت‌افزارهاش برای نصب ویندوز ۷ و اجرای بازی‌های جدید کم می‌آورد، منم دوست داشتم کامپیتری با تکنولوژی جدیدتر داشته باشم. خب مسلماً بعد از خرید کامپیوتر نو، اون قدیمیه دیگه به دردم نمیخورد پس باید از شرش خلاص می‌شدم درنتیجه اونو با قیمت ناچیزی در بازار فروختم که البته پولشم صرف یه شب شام با دوستان شد!
حتماً بعضی از شما هم اینجوری هستید مخصوصاً اگه جز گیک‌ها باشید تحمل استفاده از سیستم قدیمی رو ندارید و نهایتاً بعد از ۲-۳ سال کامپیوترتون رو تعویض می‌کنید. یا می‌فروشید و یا قطعاتش بین دوستان خیرات میشه. شاید به نظر شما دیگه این کامپیوترها نمی‌تونند جوابگوی نیازهای شما باشند و بلا استفاده شده‌اند ولی خودمون هم می‌دونیم که برای انجام کارهای روتین هنوز هم بسیار خوب عمل می‌کنند و قابل استفاده‌اند.

چند روز پیش در وبلاگ The Coche با موسسه خیریه مهر گیتی آشنا شدم که کامپیوترهای دست دوم رو تعمیر می‌کنه و برای استفاده به مدارس مناطق محروم می‌فرسته تا محصلان محروم هم بتونند به کامپیوتر دسترسی داشته باشند و از این وسیله در مدارس خودشون استفاده کنند. [واقعاً چه طرح خوبی]
احتمالاً اگه شما هم کامپیوتر دست دوم یا قدیمی دارید که دیگه ازش استفاده نمی‌کنید و نمی‌دونید باهاش چکار کنید این طرح واقعاً می‌تونه جای خوبی برای کامپیوتر قدیمی شما باشه. شاید با فروش کامپیوترتون مبلغ ناچیزی دست شما رو بگیره که نیازی به اون نداشته باشید ولی مطمئناً احساس خوبی که از انجام یک کار خیر پیدا می‌کنید دقیقاً اون چیزیه که بهش نیاز دارید. :)
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,194,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: